Општинско такмичење из математике 2021.

ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Општинско такмичење из математике одржано је у недељу, 28.02.2021.године, у ОШ 21.октобар за  ученике трећег и четвртог разреда, ОШ ,,Драгиша Михаиловић” за ученике петог, шестог и седмог разреда, а за ученике осмог разреда на Природно–математичком факултету. Резултате са овог такмичења можете  за све ученике/ учеснике погледати на страници  Подружнице друштва математичара  http://imi.pmf.kg.ac.rs/dms/.

Табеларни приказ постигнутих награда, по разредима, изгледа овако:

ПРЕЗИМЕ  И ИМЕ УЧЕНИКАРАЗРЕД И
ОДЕЉЕЊЕ
ИМЕ УЧИТЕЉА
ИЛИ НАСТАВНИКА
НАГРАДА
1.Милојевић МихаилоIII/3Живка КашиковићI
2.Младеновић ХеленаIII/4Кристина Бешевић ПОХВАЛА
3.Петровић МилицаIII/4Кристина БешевићПОХВАЛА
4.Миленковић МилаIII/1Миљана МилојевићПОХВАЛА
5.Шпица ДавидIV/4Маријана МирашевићI
6.Павловић НиколаIV/1Весна СтевановићIII
7.Ђурић ДаницаIV/4Маријана МирашевићПОХВАЛА
8.Ђурић МихаилоIV/4Маријана МирашевићПОХВАЛА
9.Думановић ТатјанаV/3Јелена ЖиванићI
10.Прокић МилицаVI/4Зорица СтанковићI
11.Вукојевић ВалентинаVI/4Зорица СтанковићII
12.Ђорђевић МашаVI/4Зорица СтанковићIII
13.Бузуровић ЛукаVIII/1Мирјана  АнђелковићПОХВАЛА

Према календару такмичења који је доставило Министарство, планирано је да се окружно такмичење из математике за ученике основних школа одржи у недељу 21.03.2021. године у Првој крагујевачкој гимназији. Све релевантне информације о даљем такмичењу биће благовремено дате ученицима од стране учитеља и наставника математике.

ЧЕСТИТАМО СВИМ ТАКМИЧАРИМА НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА, ЖЕЛИМО МНОГО УСПЕХА НА СЛЕДЕЋЕМ НИВОУ ТАКМИЧЕЊА, А ТРЕЋЕМ РАЗРЕДУ ДА НАСТАВИ СА ОВАКВИМ УСПЕСИМА И СЛЕДЕЋЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!

Руководилац стручног већа за математику

Мирјана  Анђелковић-Вранић