Резултати такмичења школске 2015/2016. године

 
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Наставник Ученик Разред Бодови
Шта знаш о саобраћају
ТИО
извештај
Б група
Љиљана Чанчаревић Живковић Ања
Јовановић Сара
Миловановић Милена
Гигић Ђорђе
Илић Лазар
Марковић Матеа
V/3
V/3
V/3
V/1
V/1
V/4
88
82
78
72
58
68
Ц група
Љиљана Чанчаревић Ђурић Ђорђе
Кочановић Арсеније
Ђоковић Лука
Трифуновић Катарина
Петровић Тијана
Ђурић Милица
VII/1
VIII/3
VII/2
VII/1
VIII/3
VII/2
100
88
80
94
85
61
 
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Наставник Ученик Разред Ранг
Српски језик
извештај
Маја Конатар Миња Пантовић V/2 2.место
Aнастасија Ђорђевић V/2 3.место
Данијела Мијовић Жељана Гојак VIII/2 2.место
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
извештај
Данијела Мијовић
 
 
 
Драган Крстић
Анђела Бошковић
Кристина Вукомановић
Ана Кечић
Неда Симовић
Ана Дабић
VII/2
VII/2
VIII/2
VIII/2
VII/3
1.место
1.место
2.место
2.место
2.место
Математика
извештај
Јелена Милојевић Башчаревић Јанко IV/4 1.место
Зорица Јеленковић Пантелић Филип IV/2 ПОХВАЛА
Зорица Станковић Шпица Марта V/4 1.место
Драгана Тврдишић Петровић Лазар VI/2 2.место
Зорица Станковић Гордић Урош VI/1 3.место
Мирјана Анђелковић-Вранић Кривчевић Михајло VII/2 ПОХВАЛА
Мирјана Анђелковић-Вранић Радовић Алекса VII/2 ПОХВАЛА
Мислиша
извештај
Ж.Кашиковић
В.Стевановић
Ј.Милојевић
К.Петровић
Ј.Милојевић
Васиљевић Андреј
Филиповић Андреј
Јанићијевић Душан
Јевремовић Петар
Башчаревић Јанко
II
III
IV
IV
IV
похвала
похвала
похвала
похвала
III награда
ТИО
извештај
Снежана Мандић Марија Славковић V/1 1.место
Мина Гајић V/1 2.место
Кристина Крстић VI/3 2.место
Богдан Милојевић VII/3 2.место
Шта знаш о саобраћају
ТИО
извештај
Ц група
Љиљана Чанчаревић Ђурић Ђорђе
Трифуновић Катарина
VII/1
VII/1
3.место-замена
2.место
Француски језик
извештај
Мирјана Јаковљевић Неда Николић VIII/2 3.место
Хемија
извештај
Смиља Милојевић Алекса Радовић
Ивона Видовић
VII/2
VII/2
2.место
3.место
Физика
извештај
Драгана Туцаковић Урош Гордић VI/1 2.место
Александар Јанићијевић VI/4 пласман на Oкружно так.
Жељана Гојак VIII/2 2.место
Биологија
извештај
Љиљана Матић Александар Јанићјевић
Сара Војиновић
Наташа Недељковић
Нера Зејак
Лазар Петровић
Урош Гордић
Николета Радојичић
VI
VI
VI
VI
VI
VI
VII
Сви ученици су се пласирали на окружно такмичење
Радојка Илић Анастасија Ђорђевић
Ања Живковић
Марта Шпица
Марија Милуновић
Милена Костовић
Мина Црногорац
Неда Симовић
Марта Ивовић
V
V
V
VII
VII
VII
VIII
VIII
Географија Небојша Малиш Алекса Радовић VII/2 2.место
Соња Давинић Милица Сарић
Милица Бошковић
VIII/1
VIII/1
3.место
3.место
КОШАРКА
Физичко васпитање
извештај
Ивана Лазаревић Емилија Гајић
Кристина Милојевић
Теодора Лукић
Јована Живановић
Милена Миловановић
Емилија Антонијевић
Александра Алексић
V-VIII 1.место
Атлетика
Физичко васпитање извештај
Ивана Лазаревић Јанко Јовановић
Лука Ђоковић
Никола Тимотијевић
Арсеније Кочановић

Арсеније Кочановић

VII,VIII



VIII
3.место
штафета 4х100м


3.место
скок у даљ
 
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Наставник Ученик Разред Ранг
Српски језик
извештај
Маја Конатар Миња Пантовић
Aнастасија Ђорђевић
V/2
V/2
1.место
3.место
Данијела Мијовић Жељана Гојак VIII/2 2.место
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
извештај
Данијела Мијовић Анђела Бошковић
Кристина Вукомановић
Неда Симовић
Ана Кечић
VII/2
VII/2
VIII/2
VIII/2
1.место
1.место
1.место
2.место
Маја Конатар Ђурђа Светозаревић
Милица Сарић
VIII/1
VIII/1
1.место
2.место
Математика
извештај
Јелена Милојевић Јанко Башчаревић IV/4 1.место
Драгана Тврдишић Лазар Петровић VI/2 3.место
Зорица Станковић Урош Гордић VI/1 3.место
Мира Анђелковић Михајло Кривчевић VII/2 похвала
Снежана Мандић Богдан Милојевић VII/3 2.место
Биологија
Љиљана Матић Александар Јанићјевић
Сара Војиновић
Наташа Недељковић
Нера Зејак
Урош Гордић
VI
VI
VI
VI
VI
1.место
3.место
3.место
3.место
3.место
Радојка Илић Анастасија Ђорђевић
Ања Живковић
Марта Шпица
Мина Црногорац
V
V
V
VII
3.место
3.место
3.место
2.место
Географија
Небојша Малиш Алекса Радовић VII/2 3.место
ПЛИВАЊЕ
Физичко васпитање
извештај
Ивана Лазаревић Јанко Башчаревић IV 2.место,
прсно-50м
КОШАРКА
Физичко васпитање
извештај
Ивана Лазаревић Емилија Гајић
Кристина Милојевић
Теодора Лукић
Јована Живановић
Милена Миловановић
Емилија Антонијевић
Александра Алексић
V-VIII 2.место
 
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Наставник Ученик Разред Ранг
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
извештај
Данијела Мијовић Ана Кечић VIII/2 2.место
 
 
Основна школа "Мома Станојловић" -Крагујевац- www.momakg.edu.rs | септембар-2011. |