Резултати такмичења школске 2016/2017. године

 
"Мислиша 2017"
извештај
Учитељ/Наставник Ученик Разред Ранг
Ж.Кашиковић
Д.Тврдишић
Васиљевић Андреј
Башчаревић Јанко
III
V
похвала
похвала
"Кенгур без граница" 2017.
извештај
Миљана Милојевић
Гордана Пантић
Живка Кашиковић
Весна Стевановић


Зорица Станковић
Татјана Думановић
Милица Прокић
Андреј Васиљевић
Андреј Филиповић
Лука Милентијевић
Наталија Јанковић
Алекса Васиљевић
I
II
III
IV
IV
IV
VI
похвала
похвала
III награда
похвала
похвала
похвала
похвала
 
М Л А Ђ И  РАЗРЕДИ
 
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Учитељица Ученик Разред Ранг
Математика
извештај
Живка Кашиковић
Татјана Мирић
Андреј Васиљевић
Теодора Зорнић
Тодор Миливојевић
III/4
III/3
III/3
II награда
II награда
похвала
Весна Стевановић
Весна Павловић
Андреј Филиповић
Наталија Јанковић
Исидора Ђурић
Лука Бузуровић
Лука Милентијевић
IV/1
IV/1
IV/4
IV/1
IV/1
II награда
III награда
III награда
похвала
похвала
 
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Учитељица Ученик Разред Ранг
Математика
извештај
Весна Стевановић
Весна Павловић
Андреј Филиповић
Наталија Јанковић
Исидора Ђурић
IV/1
IV/1
IV/4
II награда
III награда
похвала
 
С Т А Р И Ј И  РАЗРЕДИ
 
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Наставник Списак ученика за
општинско такмичење
Разред
Српски језик
извештај
Данијела Мијовић

Маја Конатар

Драган Крстић
Јанко Башчаревић
Анка Миловановић
Анастасија Ђорђевић
Миња Пантовић
Сара Војиновић
Урош Гордић
Алекса Радовић
Михајло Кривчевић
Мина Црногорац
V/4
V/1
VI/2
VI/2
VII/2
VII/1
VIII/2
VIII/2
VIII/2
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
извештај
Стручно веће наставника српског језика Александра Радомировић
Ана Дабић
VIII/3
VIII/3
Математика
извештај
Зорица Станковић

Драгана Тврдишић

Мирјана Анђелковић-Вранић
Јанко Башчаревић
Петар Јевремовић
Алекса Шћекић
Лука Кулић
Марта Ђушић
Филип Пантелић
Душан Јанићијевић
Софија Поповић
Анастасија Жлибар

Марта Шпица
Алекса Васиљевић
Матеа Марковић
Анастасија Ђорђевић
Миња Пантовић
Ања Лазић

Урош Гордић
Сара Војиновић
Александар Јанићијевић

Алекса Радовић
Урош Аксентијевић
Владимир Вићентијевић
Михајло Кривчевић
V









VI






VII



VIII
Физика
извештај
Драгана Туцаковић Марта Шпица
Урош Гордић
VI/4
VII/1
Историја
извештај
Дубравка Думбеловић Сара Војиновић
Александра Ненковић
Александар Јанићијевић
Ђурђина Богосављевић
Анђела Бошковић
Михајло Кривчевић
Алекса Радовић
Кристина Вукомановић
VII/2
VII/4
VII/4
VII/4
VIII/2
VIII/2
VIII/2
VIII/2
Географија Соња Давинић Сара Војиновић
Кристина Симовић
VII/2
VII/3
Шта знаш о саобраћају
ТИО
извештај
Б група
Љиљана Чанчаревић
Гаљак
Пушица Кристина
Жлибар Анастасија
Петровић Јован
Раденковић Тодор
Љутица Нађа
V/4
V/4
V/4
V/4
(замена)
Ц група
Љиљана Чанчаревић Ђурић Ђорђе
Богдановић Лука
Ђурић Милица
Трифуновић Катарина
VIII/1
VIII/3
VIII/2
VIII/1
 
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Наставник Ученик Разред Ранг
Српски језик
извештај
Данијела Мијовић
Маја Конатар
Анка Миловановић
Јанко Башчаревић
Анастасија Ђорђевић
Миња Пантовић
Урош Гордић
Алекса Радовић
V/1
V/4
VI/2
VI/2
VII/1
VIII/2
3. место
2. место
3. место
2. место
пласман
пласман
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
извештај
Неда Мијовић  Ана Дабић VIII/3  пласман на
 окружно
 такмичење
Енглески језик
извештај
Слађана Блажић  Милица Умељић VIII/1  пласман на
 окружно
 такмичење
Математика
извештај
Драгана Тврдишић
Зорица Станковић
Мирјана Анђелковић-Вранић
 Јанко Башчаревић
 Алекса Шћекић
 Филип Пантелић
 Душан Јанићијевић
 Марта Шпица
 Урош Гордић
 Алекса Радовић
V/4
V/2
V/2
V/4
VI/4
VII/1
VIII/2
 III
 ПОХВАЛА
 ПОХВАЛА
 ПОХВАЛА
 III
 ПОХВАЛА
 ПОХВАЛА
Физика
извештај
Драгана Туцаковић  Урош Гордић
 Марта Шпица
VII/1
VI/4
 ПОХВАЛА
 ПОХВАЛА
Хемија
извештај
Смиља Молојевић  Урош Гордић
 Александар Јанићијевић
 Нера Зејак
 Моника Вуловић
VII/1
VII/4
VII/3
VII/1
 2.место
 2.место
 3.место
 3.место
Биологија
извештај
Љиљана Матић Александар Јанићјевић
Моника Вуловић
VII/4
VII/1
 1.место
 2.место
извештај

Историја

извештај
Милена Шорић Лука Кулић
Теодора Вукадиновић
Анђела Ђорђевић
V/4
V/1
V/1
 II
 III
 III
Дубравка Думбеловић Александра Ненковић VII/4  III
Географија Соња Давинић Сара Војиновић
Кристина Симовић
VII/2
VII/3
 2.место
 2.место
ТИО
извештај
Снежана Мандић  Софија Поповић
 Катарина Симић
 Анастасија Ђорђевић
 Богдан Милојевић
V/1
V/2
VI/2
VIII/3
 3. место
 2. место
 3. место
 1. место
Шта знаш о саобраћају
ТИО
извештај
Љиљана Чанчаревић
Гаљак
 Кристина Пушица
 Ђорђе Ђурић
 Катарина Трифуновић
V/4
VIII/1
VIII/1
 2. место
 3. место-замена
 3. место-замена
КОШАРКА
Физичко васпитање
извештај
Ивана Лазаревић Јована Живановић
Милица Краиновић
Златана Ђурић
Милена Миловановић
Емилија Антонијевић
Александра Алексић
Ксенија Милојевић
Јована Радовић
Јована Ђокић
VI-VIII 1.место
 
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Наставник Ученик Разред Ранг
Српски језик
извештај
Маја Конатар



Данијела Мијовић
Анка Миловановић
Јанко Башчаревић
Анастасија Ђорђевић
Миња Пантовић
Алекса Радовић
V
V
VI
VI
VIII
ПРВО МЕСТО
ПРВО МЕСТО
ДРУГО МЕСТО
ДРУГО МЕСТО
ПРВО МЕСТО пласман на Републичко такмичење
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
извештај
Данијела Мијовић





Драган Крстић
Кристина Вукомановић



Анђела Бошковић

Ана Дабић
VIII/2



VIII/2

VIII/3
ПРВО МЕСТО пласман на Републичко такмичење
ДРУГО МЕСТО (17 бодова)
(12 бодова)
Енглески језик Слађана Блажић  Милица Умељић VIII/1 2.место
пласман на Републичко такмичење
Математика
извештај
Драгана Тврдишић
Зорица Станковић
Мирјана Анђелковић-Вранић
Јанко Башчаревић
Филип Пантелић
Алекса Шћекић
Марта Шпица
Урош Гордић
Алекса Радовић
V/4
V/2
V/2
VI/4
VII/1
VIII/2
2.место
2.место
ПОХВАЛА
ПОХВАЛА
ПОХВАЛА
ПОХВАЛА
Физика
извештај
Драгана Туцаковић  Урош Гордић
 Марта Шпица
VII/1
VI/4
ПРВО МЕСТО
ПОХВАЛА
Биологија
извештај
Љиљана Матић Александар Јанићјевић
Моника Вуловић
VII/4
VII/1
1.место
1.место
извештај
Историја
извештај
Милена Шорић Лука Кулић
Теодора Вукадиновић
V/4
V/1
1.место
3.место
Дубравка Думбеловић Александра Ненковић VII/4 3.место
Географија
извештај
Соња Давинић Сара Војиновић
Кристина Симовић
VII/2
VII/3
2.место
3.место
ТИО
извештај
Снежана Мандић Софија Поповић
Анастасија Ђорђевић
V/1
VI/2
3.место
1.место
Шта знаш о саобраћају
ТИО
извештај
Љиљана Чанчаревић
Гаљак
Кристина Пушица V/4 3.место
АТЛЕТИКА
Физичко васпитање
извештај
Ивана Лазаревић Марта Шпица

Лука Симић

VI/4

VIII/3

3.место
(скок у даљ)
2.место
(скок у даљ)
КОШАРКА
Физичко васпитање
извештај
Ивана Лазаревић Јована Живановић
Милица Краиновић
Златана Ђурић
Милена Миловановић
Емилија Антонијевић
Александра Алексић
Ксенија Милојевић
Јована Радовић
Јована Ђокић
VI-VIII 2.место
 
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
 
Предмет Наставник Ученик Разред Ранг
Српски језик
извештај
Данијела Мијовић Алекса Радовић VIII/2 2.место
ТИО
извештај
Снежана Мандић Софија Поповић V/1 2.место
 
 
Основна школа "Мома Станојловић" -Крагујевац- www.momakg.edu.rs | септембар-2011. |