Обавештење за упис ђака у први разред

Поштовани родитељи

Проглашењем увођења ванредног стања због вируса корона од 16.3.2020.године и организовањем рада у новонасталим условима, ОШ,,Мома Станојловић”у Крагујевцу  је омогућила родитељима да пријаве своју децу за упис у први разред  у нашу школу путем достављања  пријаве за упис на e-mail adresu: upisprvakamoma@gmail.com.

Пријаву за упис можете преузети овде.

Родитељи могу пријавити  своју децу за упис у први разред и преко  еУправе и то преко услуге Исказивање интересовања за упис у први разред.

Родитељи који су већ пријавили своју децу, не треба да шаљу нове пријаве.

Заказивање тестирања и достављање документације  вршиће се по престанку ванредног стања.

За све информације родитељи се могу обратити школи  преко наведеног e-maila, или телефоном, радним данима у времену од 10,00 до 12,00 часова на бројеве:

0628051956  секретаар

0628051979  директор

Драги родитељи, поштујте све мере које доноси Влада Републике Србије и очувајте Ваше  и здравље ваших укућана.

Желимо Вам свако добро.

Рајица Ковачевић