Одељења ученика првог разреда у школској 2022-2023

Свечани пријем првака обавиће се 1.9.2022.године у 18 часова у школском дворишту.

Настава за прваке у новој школској години почиње у петак, 2.9.2022.године по следећем распореду:

  • целодневна настава/боравак (пријем ученика од 6:30 часова)
  • класична настава- друга смена (од 14:00 часова)
Одељењски старешина: Невенка Луковић
одељењеI/1
Редни бројИме и презиме ученика
1.Вук Васиљевић
2.Игњат Величковић
3.Хелена Вуковић
4.Марта Ђорђевић
5.Милица Ђорђевић
6.Максим Максимовић
7.Ана Маринковић
8.Валерија Мијатовић
9.ВидакМладеновић
10.Глигорије Младеновић
11.Огњен Недовић
12.Павле Сташевић
13.Биљал Ћурколи
14.Ајљина Ћурколи
15.Лена Чаканац
16.Теодора Чокић
Одељењски старешина: Кристина Бешевић
одељењеI/2
Редни бројИме и презиме ученика
1.Глигорије Васојевић
2.Анђелија Васојевић
3.Вељко Вељовић
4.Софија Вукадиновић
5.Никша Гогић
6.Дејан Дивац
7.Михаило Максимовић
8.Анђелија Милановић
9.Михајло Миленковић
10.Јована Милић
11.Виктор Младеновић
12.Дана Мрвић
13.Вук Пантовић
14.Виктор Радовановић
15.Жарко Словић
16.Алекса Тасић
17.Деспот Томић
18.Марија Топаловић
19.Богдан Тошић
Одељењски старешина: Миљана Милојевић
одељењеI/3
Редни бројИме и презиме ученика
1.Вук Алексић
2.Душан Блажић
3.Софија Васиљевић
4.Нађа Вукојичић
5.Стефан Грубачић
6.Коста Ђурић
7.Николија Јањић
8.Матија Јаковљевић
9.Хелена Костић
10.Богдан Живковић
11.Сава Лагатор
12.Војин Милићевић
13.Константин Милутиновић
14.Дарија Пајевић
15.Анђела Петрић
16.Николина Поповић
17.Теодора Рајчевић
18.Магдалена Радовић
19.Ђурђа Радосављевић
20.Андреј Сарић
21.Хелена Сретеновић
22.Коста Стефановић
23.Ивона Филиповић
Одељењски старешина: Миљана Милојевић
Одељењски старешина: Живка Кашиковић
одељењеI/4
Редни број Име и презиме ученика
1.Наталија Бишевац
2.Лука Вељовић
3.Филип Виријевић
4.Лаура Вучковић
5.Никола Гајовић
6.Матеја Добрић
7.Лука Живић
8.Лука Јаблановић
9.Вукашин Јовановић
10.Јаков Јовановић
11.Филип Јовановић
12.Милица Јосић
13.Наталија Колак
14.Дуња Костић
15.Лана Крстић
16.Коста Маринковић
17.Јана Миловановић
18.Ђурђина Несторовић
19.Анастасија Новаковић
20.Вељко Пајовић
21.Вук Поскурица
22.Софија Срејовић
23.Јован Сремчевић
24.Маша Ћалић