„Читајмо гласно!“

У уторак, 28.02.2023.године обележена је активност “Читајмо гласно” посвећена Националном дану књиге. Активност је реализована у школској библиотеци у присуству љубитеља књиге и читања. Велики број ученика је показао колико је за њих читање важно. Присуствовали су ученици трећег, четвртог, петог, шестог и осмог разреда. Укупан број ученика је био 31. Активности су присуствовале пет наставнице: Снежана Мандић (ТИТ), Јелена Милојевић (наставница разредне наставе), Aница Филиповић (наставница разредне наставе),Слађана Блажић (професор енглеског језика) и школски библиотекар Мирјана Јаковљевић. Активност је била предивна, деца су читала омиљене стихове, цитате о књигама и читању,  а ученице трећег разреда (Јована Јовановић и Ива Максимовић) певале су песмицу на француском језику. Можемо да закључимо да смо се лепо дружили и да нам је било уживање да се дружимо и овај пут.